83PN625DKILF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
83PN625DKILF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 83PN625DKILF
Kaihanga / Waitohu: IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga hua IC CLK OSC LVPECL 10VFQFN
Ngā Rauemi: 83PN625DKILF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 83PN625DKILF
Tau Wae 83PN625DKILF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4528 pcs Pepa Raraunga 83PN625DKILF.pdf
Tuhinga o mua 2.375 V ~ 3.465 V Momo Frequency Synthesizer
Pūrere Pūrere Whakarato 10-VFQFPN (5x7) Raupapa FemtoClock® NG
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tray
Paa / Case 10-VQFN Exposed Pad PLL Yes
Whakaputa LVPECL Ētahi Ingoa 800-2672
ICS83PN625DKILF
ICS83PN625DKILF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Clock, Crystal
Tautanga - Max 625MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No