690-RED-12MMX66M
3M3M
690-RED-12MMX66M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 690-RED-12MMX66M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE FILM RED 0.47"X 72YDS
Ngā Rauemi: 690-RED-12MMX66M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 690-RED-12MMX66M
Tau Wae 690-RED-12MMX66M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 17253 pcs Pepa Raraunga 690-RED-12MMX66M.pdf
Whānui 0.47" (12.00mm) Whakamahi Color Coding, Protecting, Sealing, Wrapping
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm) Te matotoru - te awhi 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
Te matotoru 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm) Taerangi Tea -