690-BLACK-24MMX66M
3M3M
690-BLACK-24MMX66M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 690-BLACK-24MMX66M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE FILM BLACK 15/16"X 72YDS
Ngā Rauemi: 690-BLACK-24MMX66M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
72 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 690-BLACK-24MMX66M
Tau Wae 690-BLACK-24MMX66M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 8117 pcs Pepa Raraunga 690-BLACK-24MMX66M.pdf
Whānui 0.94" (24.00mm) 15/16" Whakamahi Color Coding, Protecting, Sealing, Wrapping
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm) Te matotoru - te awhi 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
Te matotoru 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm) Taerangi Tea -