50-UNPRINTED-6X100FT
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 50-UNPRINTED-6X100FT
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE PROTECTIVE BLK 6"X 33.3YDS
Ngā Rauemi: 50-UNPRINTED-6X100FT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 50-UNPRINTED-6X100FT
Tau Wae 50-UNPRINTED-6X100FT Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1564 pcs Pepa Raraunga 50-UNPRINTED-6X100FT.pdf
Whānui 6.00" (152.40mm) Whakamahi Corrosion Protection
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm) Taerangi Tea -54 ~ 176°F (-48 ~ 80°C)