50-UNPRINTED-2X100FT-BOX
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 50-UNPRINTED-2X100FT-BOX
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE PROTECTIVE BLK 2"X 33.3YDS
Ngā Rauemi: 50-UNPRINTED-2X100FT-BOX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 50-UNPRINTED-2X100FT-BOX
Tau Wae 50-UNPRINTED-2X100FT-BOX Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 3646 pcs Pepa Raraunga 50-UNPRINTED-2X100FT-BOX.pdf
Whānui 2.00" (50.80mm) Whakamahi Corrosion Protection
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm) Taerangi Tea -54 ~ 176°F (-48 ~ 80°C)