5-F9473PC-1.5S
3M3M
5-F9473PC-1.5S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5-F9473PC-1.5S
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRAN 1 1/2"X 1.5" 5PK
Ngā Rauemi: 5-F9473PC-1.5S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5-F9473PC-1.5S
Tau Wae 5-F9473PC-1.5S Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE ADHSV TRAN 1 1/2"X 1.5" 5PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7209 pcs Pepa Raraunga 5-F9473PC-1.5S.pdf
Whānui 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Whakamahi General Purpose
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0142" (14.2 mils, 0.360mm) Taerangi Tea -
Tape Tape Adhesive Transfer Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 18 Months Raupapa -
Packaging Box Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 1.50" (38.10mm)