5-F9473PC-1.5
3M3M
5-F9473PC-1.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5-F9473PC-1.5
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2" DIA 5PK
Ngā Rauemi: 5-F9473PC-1.5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5-F9473PC-1.5
Tau Wae 5-F9473PC-1.5 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 7295 pcs Pepa Raraunga 5-F9473PC-1.5.pdf
Whānui 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia Whakamahi General Purpose
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru - Taerangi Tea -
Tape Tape Adhesive Transfer Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 18 Months Raupapa -
Packaging Box Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Clear
Te peke, Te kawe Polycoated Kraft Liner Tuhinga Acrylic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5-F9473PC-1
5-F9473PC-1
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE ADHSV TRANS 1" DIA X 1" 5PK