5-F9460PC-1.5S
3M3M
5-F9460PC-1.5S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5-F9460PC-1.5S
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRAN 1 1/2"X 1.5" 5PK
Ngā Rauemi: 1.5-F9460PC-1.5S.pdf2.5-F9460PC-1.5S.pdf3.5-F9460PC-1.5S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5-F9460PC-1.5S
Tau Wae 5-F9460PC-1.5S Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE ADHSV TRAN 1 1/2"X 1.5" 5PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Whakamahi Attachment, High Temperature Applications
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) Te matotoru - te awhi 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Te matotoru 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm) Taerangi Tea 300°F (149°C)
Tape Tape Adhesive Transfer Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 18 Months Raupapa VHB™ F9460PC
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 3M11170
5F9460PC15S
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 1.50" (38.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant