5-F9460PC-1.5
3M3M
5-F9460PC-1.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5-F9460PC-1.5
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2" DIA 5PK
Ngā Rauemi: 1.5-F9460PC-1.5.pdf2.5-F9460PC-1.5.pdf3.5-F9460PC-1.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5-F9460PC-1.5
Tau Wae 5-F9460PC-1.5 Kaihanga 3M
Whānui 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia Whakamahi Attachment, High Temperature Applications
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) Te matotoru - te awhi 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Te matotoru 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm) Taerangi Tea 300°F (149°C)