3M-4941-1.500-DISCS
3M3M
3M-4941-1.500-DISCS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3M-4941-1.500-DISCS
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED 1 1/2" DIA 100PK
Ngā Rauemi: 1.3M-4941-1.500-DISCS.pdf2.3M-4941-1.500-DISCS.pdf3.3M-4941-1.500-DISCS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3M-4941-1.500-DISCS
Tau Wae 3M-4941-1.500-DISCS Kaihanga 3M
Whānui 1.50" (38.10mm) 1 1/2" dia Whakamahi General Purpose
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm) Taerangi Tea 200°F (93°C)
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 24 Months Raupapa VHB™ 4941
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 3M 4941 CIRCLE-1.500"-100
3M10452
3M49411500DISCS
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Te roa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Gray Te peke, Te kawe Acrylic Foam
Tuhinga Acrylic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3M 4949 0.75
3M 4949 0.75" X 3"-100
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED 3/4"X 3" 100/PK
I roto i te taonga: 1055 pcs
Tikiake: 3M 4949 0.75" X 3"-100.pdf
RFQ
3M-1194-1"SQ-250
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: NCONDACRYLADHCPPRTPE 1"SQRS 1=25
I roto i te taonga: 2910 pcs
Tikiake: 3M-1194-1"SQ-250.pdf
RFQ
3M-4941-0.750-DISCS
3M-4941-0.750-DISCS
Whakaahuatanga: TAPE DBL COAT GRY 3/4" DIA 250PK
Tikiake: 3M-4941-0.750-DISCS.pdf
3M 4492B 1
3M 4492B 1" X 6"-25
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLK 1"X 6" 25/PK
Tikiake: 3M 4492B 1" X 6"-25.pdf