3M-4941-0.500-DISCS
3M3M
3M-4941-0.500-DISCS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3M-4941-0.500-DISCS
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COAT GRY 1/2" DIA 250PK
Ngā Rauemi: 1.3M-4941-0.500-DISCS.pdf2.3M-4941-0.500-DISCS.pdf3.3M-4941-0.500-DISCS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3M-4941-0.500-DISCS
Tau Wae 3M-4941-0.500-DISCS Kaihanga 3M
Whānui 0.50" (12.70mm) 1/2" dia Whakamahi General Purpose
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm) Taerangi Tea 200°F (93°C)