3765-96MMX132M
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3765-96MMX132M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE LABEL PROT 3.78"X 144YD
Ngā Rauemi: 3765-96MMX132M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3765-96MMX132M
Tau Wae 3765-96MMX132M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 13277 pcs Pepa Raraunga 3765-96MMX132M.pdf
Whānui 3.78" (96.00mm) Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm) Taerangi Tea 40 ~ 220°F (4 ~ 104°C)