3765-144MX132M
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3765-144MX132M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE LABEL PROTECTION 144MMX132M
Ngā Rauemi: 3765-144MX132M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3765-144MX132M
Tau Wae 3765-144MX132M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4269 pcs Pepa Raraunga 3765-144MX132M.pdf
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm)
Te Resistivity Tema Polypropylene Film Tape Tape - Max -
Tape Tape 40 ~ 220°F (4 ~ 104°C) Tae Kei roto Label Protection
Te whakangungu 432' (132m) 144 yds Raupapa Tartan™ 3765
Rahi Mata Acrylic RoHS Tūnga Roll
Ētahi Ingoa 00021200731624
3765144MX132M
Te Mea Maama 5.67" (144.00mm)