372-CLEAR-72MMX50M
3M3M
372-CLEAR-72MMX50M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 372-CLEAR-72MMX50M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE BOX SEALING 2.83"X 54.7YD
Ngā Rauemi: 372-CLEAR-72MMX50M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 372-CLEAR-72MMX50M
Tau Wae 372-CLEAR-72MMX50M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 13607 pcs Pepa Raraunga 372-CLEAR-72MMX50M.pdf
Whānui 2.83" (72.00mm) Whakamahi Packaging, Sealing, Splicing
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0014" (1.4 mils, 0.036mm) Te matotoru - te awhi 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
Te matotoru 0.0022" (2.2 mils, 0.056mm) Taerangi Tea -
Tape Tape Box Sealing Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 18 Months Raupapa Scotch® 372
Packaging Roll Ētahi Ingoa 00021200723469
372-CLEAR-72MMX50M-ND
372CLEAR72MMX50M
3M159041
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 164' (50.0m) 54.7 yds Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Clear Te peke, Te kawe Polypropylene Film
Tuhinga Rubber
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
372-TAN-72MMX100M
372-TAN-72MMX100M
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE BOX SEALING 2.83"X 109.3YD
I roto i te taonga: 8016 pcs
Tikiake: 372-TAN-72MMX100M.pdf
RFQ
372
Kaihanga: Serpac Electronic Enclosures
Whakaahuatanga: BREADBRD PREPUNCHED INSULAT NPTH
I roto i te taonga: 5574 pcs
Tikiake: 372.pdf
RFQ
372-CLEAR-72MMX100M
372-CLEAR-72MMX100M
Kaihanga: 3M
Tikiake: 372-CLEAR-72MMX100M.pdf
372-TAN-48MMX50M
372-TAN-48MMX50M
Whakaahuatanga: TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
Tikiake: 372-TAN-48MMX50M.pdf
372
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: ROUND SPACER #6 PHENOLIC 1-1/2"
Tikiake: 372.pdf
372-CLEAR-48MMX50M
372-CLEAR-48MMX50M
Tikiake: 372-CLEAR-48MMX50M.pdf
3720
Whakaahuatanga: 3M FORMALDEHYDE MONITOR 1=1PC
I roto i te taonga: 471 pcs
Tikiake: 3720.pdf
372-CLEAR-48MMX100M
372-CLEAR-48MMX100M
Whakaahuatanga: TAPE BOX SEALING 1.89"X 109.3YD
Tikiake: 372-CLEAR-48MMX100M.pdf
372-TAN-48MMX100M
372-TAN-48MMX100M
Tikiake: 372-TAN-48MMX100M.pdf
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: THERMISTOR NTC 10KOHM 3950K
3720
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: SOLAR DIGITAL CALIPERS
Tikiake: 3720.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: RIGHT ANGLE PINS
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel