372-CLEAR-48MMX100M
3M3M
372-CLEAR-48MMX100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 372-CLEAR-48MMX100M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE BOX SEALING 1.89"X 109.3YD
Ngā Rauemi: 372-CLEAR-48MMX100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 372-CLEAR-48MMX100M
Tau Wae 372-CLEAR-48MMX100M Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 19350 pcs Pepa Raraunga 372-CLEAR-48MMX100M.pdf
Whānui 1.89" (48.00mm) Whakamahi Packaging, Sealing, Splicing
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0014" (1.4 mils, 0.036mm) Te matotoru - te awhi 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
Te matotoru 0.0022" (2.2 mils, 0.056mm) Taerangi Tea -