24-5-4496B
Hua Hua
Tau Wae: 24-5-4496B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED BLACK 24"X 5YDS
Ngā Rauemi: 24-5-4496B.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 744 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 744 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24-5-4496B
Tau Wae 24-5-4496B Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 744 pcs Pepa Raraunga 24-5-4496B.pdf
Whānui 24.00" (609.60mm) Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) Taerangi Tea 158°F (70°C) Max
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 24 Months Raupapa 4496B
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Black
Te peke, Te kawe Polyethylene Foam Tuhinga Acrylic, 430
I roto i te taonga: 251 pcs
Tikiake: 24-5-4032.pdf
RFQ
24-5-RP16
24-5-RP16
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRAY 24"X 5YDS
I roto i te taonga: 311 pcs
Tikiake: 24-5-RP16.pdf
RFQ
I roto i te taonga: 101 pcs
Tikiake: 24-5-4941.pdf
I roto i te taonga: 205 pcs
24-5-4492B
24-5-4492B
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLACK 24"X 5YDS
I roto i te taonga: 812 pcs
Tikiake: 24-5-4492B.pdf
24-5-RP32
24-5-RP32
I roto i te taonga: 320 pcs
Tikiake: 24-5-RP32.pdf
24-5-4466W
24-5-4466W
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHITE 24"X 5YDS
I roto i te taonga: 884 pcs
Tikiake: 24-5-4466W.pdf
24-5-RP25
24-5-RP25
I roto i te taonga: 308 pcs
Tikiake: 24-5-RP25.pdf
I roto i te taonga: 770 pcs
Tikiake: 24-5-4466B.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel