24-5-4466B
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 24-5-4466B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED BLACK 24"X 5YDS
Ngā Rauemi: 24-5-4466B.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 770 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 770 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 24-5-4466B
Tau Wae 24-5-4466B Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 770 pcs Pepa Raraunga 24-5-4466B.pdf
Whānui 24.00" (609.60mm) Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) Taerangi Tea 120°F (49°C) Max
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 18 Months Raupapa 4466B
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Black
Te peke, Te kawe Polyethylene Foam Tuhinga Rubber
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
24-5-4492B
24-5-4492B
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLACK 24"X 5YDS
I roto i te taonga: 812 pcs
Tikiake: 24-5-4492B.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED CLEAR 24"X 5YDS
I roto i te taonga: 149 pcs
Tikiake: 24-5-4905.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED NATURAL 24"X 5YD
I roto i te taonga: 251 pcs
Tikiake: 24-5-4032.pdf
I roto i te taonga: 744 pcs
Tikiake: 24-5-4496B.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED DBL SIDED NAT
I roto i te taonga: 185 pcs
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
I roto i te taonga: 18458 pcs
24-5-4496W
24-5-4496W
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHITE 24"X 5YDS
I roto i te taonga: 725 pcs
Tikiake: 24-5-4496W.pdf
24-4680P
24-4680P
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: TOOL HAND CRIMPER MODULAR SIDE
I roto i te taonga: 3035 pcs
Tikiake: 24-4680P.pdf
24-4518-11H
24-4518-11H
Tikiake: 24-4518-11H.pdf
I roto i te taonga: 750 pcs
Tikiake: 24-5-4492W.pdf
I roto i te taonga: 205 pcs
I roto i te taonga: 884 pcs
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel