2303-6111-TP
3M3M
2303-6111-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2303-6111-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua PIN STRIP HEADER 3 PIN STRAIGHT
Ngā Rauemi: 2303-6111-TP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2303-6111-TP
Tau Wae 2303-6111-TP Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 710610 pcs Pepa Raraunga 2303-6111-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Unshrouded
Raupapa 2300 Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.450" (11.43mm) Ētahi Ingoa 00051115582233
SE008016153
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Rauemi Whakanoho Thermoplastic, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 3 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 3A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.120" (3.05mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.230" (5.84mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 100.0µin (2.54µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin-Lead
Whakaoti Whakamutunga - Tae Tin-Lead Momo Hononga Header
Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
2303-6211-TB
2303-6211-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN STRIP HDR
I roto i te taonga: 117917 pcs
Tikiake:
RFQ
2303-6211-TP
2303-6211-TP
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: PIN STRIP HEADER 3 PIN STRAIGHT
I roto i te taonga: 687787 pcs
Tikiake: 2303-6211-TP.pdf
RFQ
2303-5111-TG
2303-5111-TG
Whakaahuatanga: PIN STRIP HEADER 3 PIN RIGHT ANG
Tikiake: 2303-5111-TG.pdf
Tikiake: 2303-5151-TB.pdf
2303-H
2303-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 18A 6 MOHM TH