2303-5151-TG
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2303-5151-TG
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua PIN STRIP HEADER 3 PIN RIGHT ANG
Ngā Rauemi: 2303-5151-TG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2303-5151-TG
Tau Wae 2303-5151-TG Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 176653 pcs Pepa Raraunga 2303-5151-TG.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) Copper Alloy Patohia nga huanga -
Whakamutunga Kinked Pin, Solder Kāhua Board to Board or Cable
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.100" (2.54mm)
Whakamutunga Whakamutunga Square Raupapa 2300
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.120" (3.05mm) Ētahi Ingoa 00051115581113
SE008011261
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 3 Tau o Hoapā 100µin (2.54µm)
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga 2303-5151-TG
Length - Pouaka (Tae) - Rauemi Whakanoho Tin-Lead
Teitei Whakanoho - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 3 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold Whakaahuatanga PIN STRIP HEADER 3 PIN RIGHT ANG
Whakatauranga onamata 3A I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.230" (5.84mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Thermoplastic, Glass Filled Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Gold
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka 10µin (0.25µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.100" (2.54mm)
Momo Hononga Header Tautuhinga Moni Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2303-5211-TG
2303-5211-TG
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: PIN STRIP HEADER 3 PIN RIGHT ANG
I roto i te taonga: 267730 pcs
Tikiake: 2303-5211-TG.pdf
RFQ
2303-5111-TB
2303-5111-TB
Kaihanga: 3M
I roto i te taonga: 155700 pcs
Tikiake: 2303-5111-TB.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PC PIN CIRC
Tikiake: 2303-4-01-80-00-00-07-0.pdf
Whakaahuatanga: CONN STRIP HDR
Tikiake:
Tikiake: 2303-5111-TG.pdf
Whakaahuatanga: PIN STRIP HEADER 3 PIN STRAIGHT
Tikiake: 2303-6151-TB.pdf
Kaihanga: Techspray
Whakaahuatanga: TIP FOAM SWAB
Tikiake: 2303-50.pdf
Whakaahuatanga: CONN HEADER 3POS STR .230" GOLD
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PC PIN CIRC .094DIA TINLEAD
2303-6111-TP
2303-6111-TP
Tikiake: 2303-6111-TP.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel