2.25-5-4466B
Hua Hua
Tau Wae: 2.25-5-4466B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED BLK 2 1/4"X 5YDS
Ngā Rauemi: 2.25-5-4466B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2.25-5-4466B
Tau Wae 2.25-5-4466B Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4664 pcs Pepa Raraunga 2.25-5-4466B.pdf
Whānui 2.25" (57.15mm) 2 1/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) Taerangi Tea 120°F (49°C) Max
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 18 Months Raupapa 4466B
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Black
Te peke, Te kawe Polyethylene Foam Tuhinga Rubber
Ngā Hua e hāngai ana
2.25-5-4462B
2.25-5-4462B
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLK 2 1/4"X 5YDS
I roto i te taonga: 4080 pcs
Tikiake: 2.25-5-4462B.pdf
I roto i te taonga: 4146 pcs
Tikiake: 2.25-5-4496B.pdf
RFQ
2.25-5-4496W
2.25-5-4496W
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHT 2 1/4"X 5YDS
Tikiake: 2.25-5-4496W.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED NAT 2 1/4"X 5YDS
Tikiake: 2.25-5-4026.pdf
Tikiake: 2.25-5-4492W.pdf
Tikiake: 2.25-5-4052.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRY 2 1/4"X 5YDS
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel