2.25-5-4462B
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2.25-5-4462B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED BLK 2 1/4"X 5YDS
Ngā Rauemi: 2.25-5-4462B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2.25-5-4462B
Tau Wae 2.25-5-4462B Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4080 pcs Pepa Raraunga 2.25-5-4462B.pdf
Whānui 2.25" (57.15mm) 2 1/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm) Taerangi Tea 120°F (49°C) Max
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 18 Months Raupapa 4462B
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Black
Te peke, Te kawe Polyethylene Foam Tuhinga Rubber
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED NAT 2 1/4"X 5YDS
I roto i te taonga: 1951 pcs
Tikiake: 2.25-5-4026.pdf
RFQ
2.25-5-4462W
2.25-5-4462W
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHT 2 1/4"X 5YDS
I roto i te taonga: 4517 pcs
Tikiake: 2.25-5-4462W.pdf
RFQ
Tikiake: 2.25-5-4008.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED DBL SIDED NAT
Tikiake: 2.25-5-4466W.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLK 2 1/4"X 5YDS
2.25-5-4496B
2.25-5-4496B
Tikiake: 2.25-5-4496B.pdf
Tikiake: 2.25-5-4466B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel