1700/14CU
3M3M
1700/14CU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1700/14CU
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CBL RIBN 14COND TWIST-PAIR 100'
Ngā Rauemi: 1.1700/14CU.pdf2.1700/14CU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
45 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1700/14CU
Tau Wae 1700/14CU Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1698 pcs Pepa Raraunga 1.1700/14CU.pdf2.1700/14CU.pdf
Waea Wire 28 AWG Tuhinga 300V
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1700
Ripa Ripa 0.700" (17.78mm) Ripa Ripa 0.080" (2.03mm)
Ratonga UL Style 20462 Pana 0.050" (1.27mm)
Ētahi Ingoa 00051111958636
Tae Mahi -20°C ~ 105°C
Te maha o nga Kaihautū 14 (7 Pair Twisted) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Te roa 100.0' (30.48m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Multiple
Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC) Te Whakanoho Whakanoho 1 GOhms
Taitohu Whakahaere Tuatahi - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Flat Ribbon Cable Multiple 14 (7 Pair Twisted) Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Twisted Pair 100.0' (30.48m) Whakahaere Tae 7 Strands / 36 AWG