1700/14AG
3M3M
1700/14AG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1700/14AG
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CBL RIBN 14COND TWIST-PAIR 300'
Ngā Rauemi: 1.1700/14AG.pdf2.1700/14AG.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 583 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 583 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1700/14AG
Tau Wae 1700/14AG Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 583 pcs Pepa Raraunga 1.1700/14AG.pdf2.1700/14AG.pdf
Waea Wire 28 AWG Tuhinga 300V
Te whakangungu Unshielded Raupapa 1700
Ripa Ripa 0.700" (17.78mm) Ripa Ripa 0.080" (2.03mm)
Ratonga UL Style 20462 Pana 0.050" (1.27mm)
Ētahi Ingoa 00051115601590
Tae Mahi -20°C ~ 105°C
Te maha o nga Kaihautū 14 (7 Pair Twisted) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Te roa 300.0' (91.44m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Tae Multiple
Tae (Whakanui) Nga mea Poly-Vinyl Chloride (PVC) Te Whakanoho Whakanoho 1 GOhms
Taitohu Whakahaere Tuatahi - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Flat Ribbon Cable Multiple 14 (7 Pair Twisted) Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Twisted Pair 300.0' (91.44m) Whakahaere Tae 7 Strands / 36 AWG