155222-5403-RB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 155222-5403-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua 2MM LATCH/EJECT HEADER 22 CONTAC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
896 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 155222-5403-RB
Tau Wae 155222-5403-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga 2MM LATCH/EJECT HEADER 22 CONTAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12346 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 1552 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 00051115588594
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 22
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.247" (6.28mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 22 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 1.25A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.155" (3.94mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.150" (3.81mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)