155222-5203-RB
3M3M
155222-5203-RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 155222-5203-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 2MM 22POS R/A .155"
Ngā Rauemi: 1.155222-5203-RB.pdf2.155222-5203-RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
896 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 155222-5203-RB
Tau Wae 155222-5203-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 2MM 22POS R/A .155" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22964 pcs Pepa Raraunga 1.155222-5203-RB.pdf2.155222-5203-RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 1552 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tray
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 0 00 51111 17031 1
1552225203RB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 22
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.247" (6.28mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 22 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 1.25A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.155" (3.94mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.150" (3.81mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)