153206-2000-RB-WA
3M3M
153206-2000-RB-WA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 153206-2000-RB-WA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN 2MM SKT 6POS THRU-BRD SMD
Ngā Rauemi: 153206-2000-RB-WA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 153206-2000-RB-WA
Tau Wae 153206-2000-RB-WA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN 2MM SKT 6POS THRU-BRD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4512 pcs Pepa Raraunga 153206-2000-RB-WA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1532
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa 1532062000RBWA
3M5411CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Surface Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.129" (3.28mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CBLE 5POS 7/8" 16UNF SKT-WIRE 4M
I roto i te taonga: 5379 pcs
Tikiake: 1532072.pdf
RFQ
153204-2000-TB
153204-2000-TB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SKT 2MM 4POS THRU-BRD SMD
I roto i te taonga: 4923 pcs
Tikiake: 153204-2000-TB.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 4POS 7/8" 16UNF-WIRE 6M
Tikiake: 1532043.pdf
Whakaahuatanga: CBLE 5POS 7/8" 16UNF SKT-WIRE 2M
153208-2020-RB
153208-2020-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 2MM SKT 8POS THRU-BRD SMD
Tikiake: 153208-2020-RB.pdf
153204-2000-RB-WA
153204-2000-RB-WA
Tikiake: 153204-2000-RB-WA.pdf
Whakaahuatanga: CONN SKT 2MM 8POS THRU-BRD SMD
Tikiake: 153208-2000-TB.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 4POS