153204-2000-RB-WA
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 153204-2000-RB-WA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SKT 2MM 4POS THRU-BRD SMD
Ngā Rauemi: 153204-2000-RB-WA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 153204-2000-RB-WA
Tau Wae 153204-2000-RB-WA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SKT 2MM 4POS THRU-BRD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70940 pcs Pepa Raraunga 153204-2000-RB-WA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Raupapa 1532
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 0 00 51111 66123 9
153204-2000-RB-WA-ND
1532042000RBWA
3M5635TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.129" (3.28mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Pick and Place Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Female Socket Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 30.0µin (0.76µm)
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Bottom or Top Entry Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CABLE 4POS
I roto i te taonga: 5269 pcs
Tikiake: 1532030.pdf
RFQ
Kaihanga: Phoenix Contact
Whakaahuatanga: CBLE 5POS 7/8" 16UNF SKT-WIRE 2M
I roto i te taonga: 4476 pcs
Tikiake: 1532069.pdf
RFQ
153204-2000-RB
153204-2000-RB
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN 2MM SKT 4POS THRU-BRD SMD
Tikiake: 153204-2000-RB.pdf
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: 2X3-/15U-2MM
Tikiake: 153206-2000-RB.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 3POS 7/8" SOCKET-WIRE 6M
Whakaahuatanga: CABLE 4POS
Whakaahuatanga: CBLE 5POS 7/8" 16UNF SKT-WIRE 4M
1532-B-6-B-5
1532-B-6-B-5
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: ROUND SPACER BRASS 3/16"
Tikiake: 1532-B-6-B-5.pdf
15320
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: BOARD TERM TURRET DBL 33POS
153206-2000-RB-WA
153206-2000-RB-WA
Whakaahuatanga: CONN 2MM SKT 6POS THRU-BRD SMD
Tikiake: 153206-2000-RB-WA.pdf
153204-2000-TB
153204-2000-TB
Whakaahuatanga: CONN SKT 2MM 4POS THRU-BRD SMD
Tikiake: 153204-2000-TB.pdf
Whakaahuatanga: CABLE 4POS 7/8" 16UNF-WIRE 6M
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel