12X12-12-9490LE
3M3M
12X12-12-9490LE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12X12-12-9490LE
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COAT CLR 12"X 12" 12PK
Ngā Rauemi: 12X12-12-9490LE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12X12-12-9490LE
Tau Wae 12X12-12-9490LE Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE DBL COAT CLR 12"X 12" 12PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1969 pcs Pepa Raraunga 12X12-12-9490LE.pdf
Whānui 12.00" (304.80mm) Whakamahi Holding, Joining, Mounting
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm) Te matotoru - te awhi 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm)
Te matotoru 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm) Taerangi Tea 200°F (93°C)
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 24 Months Raupapa 9490LE
Ētahi Ingoa 12X12-12-9490LE-ND
3M155982
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 12.00" (304.80mm)