12X12-12-467MP
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12X12-12-467MP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRNSFR 12"X 12" 12/PK
Ngā Rauemi: 12X12-12-467MP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12X12-12-467MP
Tau Wae 12X12-12-467MP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE ADHSV TRNSFR 12"X 12" 12/PK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2129 pcs Pepa Raraunga 12X12-12-467MP.pdf
Whānui 12.00" (304.80mm) Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm) Te matotoru - te awhi 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Te matotoru 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Taerangi Tea 60°F ~ 100°F (16°C ~ 38°C)
Tape Tape Adhesive Transfer Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 18 Months Raupapa 467MP
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 12.00" (304.80mm) 1'