12-18-RP62
Hua Hua
Tau Wae: 12-18-RP62
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRAY 1/2"X 18YDS
Ngā Rauemi: 12-18-RP62.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 174 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 174 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12-18-RP62
Tau Wae 12-18-RP62 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 174 pcs Pepa Raraunga 12-18-RP62.pdf
Whānui 0.50" (12.70mm) 1/2" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0620" (62.0 mils, 1.575mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 24 Months Raupapa VHB™ RP62
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 54' (16.5m) 18 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Gray
Te peke, Te kawe Acrylic Foam Tuhinga Acrylic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: GC Electronics
Whakaahuatanga: CUTTER NIBBLER STRAIGHT
I roto i te taonga: 9094 pcs
Tikiake: 12-1806-0000.pdf
RFQ
12-18-RP25
12-18-RP25
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRAY 1/2"X 18YDS
I roto i te taonga: 200 pcs
Tikiake: 12-18-RP25.pdf
RFQ
12-20-467MP
12-20-467MP
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE ADHSV TRNSFR 12"X 20YDS
I roto i te taonga: 1009 pcs
Tikiake: 12-20-467MP.pdf
Kaihanga: GC Electronics
Whakaahuatanga: WIRE TEST LEADS 21AWG 22" 5PCS