12-18-RP32
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12-18-RP32
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRAY 1/2"X 18YDS
Ngā Rauemi: 12-18-RP32.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 149 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 149 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12-18-RP32
Tau Wae 12-18-RP32 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 149 pcs Pepa Raraunga 12-18-RP32.pdf
Whānui 0.50" (12.70mm) 1/2" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0320" (32.0 mils, 0.813mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 24 Months Raupapa VHB™ RP32
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 54' (16.5m) 18 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Gray
Te peke, Te kawe Acrylic Foam Tuhinga Acrylic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: LINERED LOW STATIC POLYIMIDE FIL
I roto i te taonga: 1454 pcs
Tikiake: 12-2-5433.pdf
RFQ
12-18-RP62
12-18-RP62
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRAY 1/2"X 18YDS
I roto i te taonga: 174 pcs
Tikiake: 12-18-RP62.pdf
RFQ
Kaihanga: GC Electronics
Whakaahuatanga: WIRE TEST LEADS 27AWG 15" 10PCS
I roto i te taonga: 17835 pcs
Tikiake: 12-1650.pdf
12-18-RP45
12-18-RP45
I roto i te taonga: 201 pcs
Tikiake: 12-18-RP45.pdf
Kaihanga: GC Electronics
Whakaahuatanga: CUTTER NIBBLER STRAIGHT
12-18-RP16
12-18-RP16
I roto i te taonga: 179 pcs
Tikiake: 12-18-RP16.pdf
12-20-468MP
12-20-468MP
Whakaahuatanga: TAPE ADHSV TRNSFR 12"X 20YDS
I roto i te taonga: 717 pcs
Tikiake: 12-20-468MP.pdf
Whakaahuatanga: WIRE TEST LEADS 21AWG 22" 5PCS
12-18-RP25
12-18-RP25
I roto i te taonga: 200 pcs
Tikiake: 12-18-RP25.pdf
Whakaahuatanga: TAPE INSULATING GRN 1/2"X 18YDS
Tikiake:
12-160-AR
12-160-AR
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN FANNING STRIP 12POS