1.75-5-RP62
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.75-5-RP62
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRY 1 3/4"X 5YDS
Ngā Rauemi: 1.75-5-RP62.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.75-5-RP62
Tau Wae 1.75-5-RP62 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 3061 pcs Pepa Raraunga 1.75-5-RP62.pdf
Whānui 1.75" (44.45mm) 1 3/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0620" (62.0 mils, 1.575mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Shipment
Ko te Ora 24 Months Raupapa VHB™ RP62
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Gray
Te peke, Te kawe Acrylic Foam Tuhinga Acrylic
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1.75-5-RP45
1.75-5-RP45
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRY 1 3/4"X 5YDS
I roto i te taonga: 2783 pcs
Tikiake: 1.75-5-RP45.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
I roto i te taonga: 1375 pcs
Tikiake: 1.75-5-4991.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHT 1 3/4"X 5YDS
Tikiake: 1.75-5-4951.pdf
1.75-5-RP25
1.75-5-RP25
Tikiake: 1.75-5-RP25.pdf
1.75-5-RP16
1.75-5-RP16
Tikiake: 1.75-5-RP16.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLK 1 3/4"X 5YDS
1.75-5-RP32
1.75-5-RP32
Tikiake: 1.75-5-RP32.pdf
1.75-5-4957F
1.75-5-4957F
Tikiake: 1.75-5-4957F.pdf
1.75OD-7/8ID-17-8997R
1.75OD-7/8ID-17-8997R
Whakaahuatanga: POLY TAPE 1.75"X7/8" ROLL OF 17
Tikiake: 1.75OD-7/8ID-17-8997R.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel