1.75-5-RP25
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.75-5-RP25
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRY 1 3/4"X 5YDS
Ngā Rauemi: 1.75-5-RP25.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.75-5-RP25
Tau Wae 1.75-5-RP25 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 3333 pcs Pepa Raraunga 1.75-5-RP25.pdf
Whānui 1.75" (44.45mm) 1 3/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) Taerangi Tea 200°F (93°C) Max