1.75-5-4492B
Hua Hua
Tau Wae: 1.75-5-4492B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED BLK 1 3/4"X 5YDS
Ngā Rauemi: 1.75-5-4492B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.75-5-4492B
Tau Wae 1.75-5-4492B Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 5100 pcs Pepa Raraunga 1.75-5-4492B.pdf
Whānui 1.75" (44.45mm) 1 3/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0313" (31.3 mils, 0.794mm) Taerangi Tea 158°F (70°C) Max
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 24 Months Raupapa 4492B
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Black
Te peke, Te kawe Polyethylene Foam Tuhinga Acrylic, 430
I roto i te taonga: 2044 pcs
Tikiake: 1.75-5-4052.pdf
I roto i te taonga: 2063 pcs
Tikiake: 1.75-5-4056.pdf
RFQ
1.75-5-4496W
1.75-5-4496W
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED WHT 1 3/4"X 5YDS
Tikiake: 1.75-5-4496W.pdf
Tikiake: 1.75-5-4462W.pdf
1.75-5-4496B
1.75-5-4496B
Tikiake: 1.75-5-4496B.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED CLR 1 3/4"X 5YDS
Tikiake: 1.75-5-4462B.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRY 1 3/4"X 5YDS
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel