1.75-5-4466B
Hua Hua
Tau Wae: 1.75-5-4466B
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED BLK 1 3/4"X 5YDS
Ngā Rauemi: 1.75-5-4466B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.75-5-4466B
Tau Wae 1.75-5-4466B Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4758 pcs Pepa Raraunga 1.75-5-4466B.pdf
Whānui 1.75" (44.45mm) 1 3/4" Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) Taerangi Tea 120°F (49°C) Max
Tape Tape Double Coated, Double Sided Tīmata te Kaimata o te Ora Date of Manufacture
Ko te Ora 18 Months Raupapa 4466B
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 15' (4.6m) 5 yds
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae Black
Te peke, Te kawe Polyethylene Foam Tuhinga Rubber
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED NAT 1 3/4"X 5YDS
I roto i te taonga: 2571 pcs
Tikiake: 1.75-5-4032.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
I roto i te taonga: 2143 pcs
Tikiake: 1.75-5-4026.pdf
RFQ
1.75-5-4492B
1.75-5-4492B
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLK 1 3/4"X 5YDS
Tikiake: 1.75-5-4492B.pdf
1.75-5-4462W
1.75-5-4462W
Tikiake: 1.75-5-4496B.pdf
Tikiake: 1.75-5-4466W.pdf
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED GRY 1 3/4"X 5YDS
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel