1.03-4-AB5050
3M3M
1.03-4-AB5050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.03-4-AB5050
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.03-4-AB5050
Tau Wae 1.03-4-AB5050 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 5406 pcs Pepa Raraunga
Whānui 1.030" (26.16mm) Momo Absorbing Tape
Te matotoru - Te katoa 0.022" (0.55mm) Hanga -
Raupapa AB-5000 Ētahi Ingoa 1.03-4-AB4438
1034AB5050
3M11830
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te roa 12.000' (3.65m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga Conductive, Single Sided
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: RAFI
Whakaahuatanga: LED PANEL INDICATOR WHITE 2.4V
I roto i te taonga: 3578 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: RAFI
Whakaahuatanga: LAMP PANEL
I roto i te taonga: 18491 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: HMS Industrial Networks Inc.
Whakaahuatanga: CONN MALE DB9 TO 120 OHM CAN
Whakaahuatanga: CAN NETWORK CONNECTOR
Whakaahuatanga: CAN ADAPTER CABLE
Whakaahuatanga: CAN NETWORK Y CABLE
Whakaahuatanga: LED PANEL INDICATOR BLUE 2.4V