1.03-4-AB5030
3M3M
1.03-4-AB5030 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1.03-4-AB5030
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 772 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 772 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1.03-4-AB5030
Tau Wae 1.03-4-AB5030 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 772 pcs Pepa Raraunga
Whānui 1.030" (26.16mm) Momo Absorbing Tape
Te matotoru - Te katoa 0.014" (0.35mm) Hanga -