293D105X0035B2TE3
Vishay Sprague
293D105X0035B2TE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 293D105X0035B2TE3
Kaihanga / Waitohu: Vishay Sprague
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 35V 20% 1411
Ngā Rauemi: 293D105X0035B2TE3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 293D105X0035B2TE3
Tau Wae 293D105X0035B2TE3 Kaihanga Vishay Sprague
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 35V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 878657 pcs Pepa Raraunga 293D105X0035B2TE3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 35V
Momo Molded Te manawanui 1µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato B
Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Raupapa TANTAMOUNT®, 293D
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 718-1112-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Waehanga Kaihanga 293D105X0035B2TE3
Life @ Temp. 5 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.11mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 1µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 5 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 35V 20% 1411