293D105X0020A2TE3
Vishay Sprague
293D105X0020A2TE3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 293D105X0020A2TE3
Kaihanga / Waitohu: Vishay Sprague
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1UF 20V 20% 1206
Ngā Rauemi: 293D105X0020A2TE3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 293D105X0020A2TE3
Tau Wae 293D105X0020A2TE3 Kaihanga Vishay Sprague
Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 20V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 849430 pcs Pepa Raraunga 293D105X0020A2TE3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 20V
Momo Molded Te manawanui 1µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa TANTAMOUNT®, 293D
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 718-1954-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Waehanga Kaihanga 293D105X0020A2TE3
Life @ Temp. 8.4 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 1µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 8.4 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP TANT 1UF 20V 20% 1206