STE-1209282RF10
steute Wirelesssteute Wireless
STE-1209282RF10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STE-1209282RF10
Kaihanga / Waitohu: steute Wireless
Whakaahuatanga hua POSITION SWITCH W/LITHIUM BATTER
Ngā Rauemi: 1.STE-1209282RF10.pdf2.STE-1209282RF10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 594 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 594 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STE-1209282RF10
Tau Wae STE-1209282RF10 Kaihanga steute Wireless
He Rahinga Kei te wātea 594 pcs Pepa Raraunga 1.STE-1209282RF10.pdf2.STE-1209282RF10.pdf
Kāhua Whakamutunga Wireless Whakawhiti Mahinga -
Raupapa RF10 Whakaputa Mana -
Pretravel 0.040" (1.0mm) Packaging Bulk
Overtravel 0.118" (3.0mm) Ētahi Ingoa 1743-1000
Tae Mahi -20°C ~ 65°C Tūnga Mahi -
Te Kaha Mahi - Momo Tae Panel Mount, Wireless
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa - Mahinga rereke 0.028" (0.7mm)