SMBJ110CA-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
SMBJ110CA-TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ110CA-TP
Kaihanga / Waitohu: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 110VWM 177VC SMB
Ngā Rauemi: SMBJ110CA-TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ110CA-TP
Tau Wae SMBJ110CA-TP Kaihanga Micro Commercial Co
He Rahinga Kei te wātea 782695 pcs Pepa Raraunga SMBJ110CA-TP.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 122V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 110V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AA (SMB)
Momo Zener Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 3.4A
Ko te poari DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa SMBJ110CA-TPMSTR
SMBJ110CATP
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga SMBJ110CA-TP Whakaahuatanga TVS DIODE 110VWM 177VC SMB
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 177V Capacitance @ Frequency -