SMBJ110CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ110CATR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ110CATR
Kaihanga / Waitohu: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 110V 177V SMB
Ngā Rauemi: SMBJ110CATR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
42000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ110CATR
Tau Wae SMBJ110CATR Kaihanga Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga TVS DIODE 110V 177V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 997678 pcs Pepa Raraunga SMBJ110CATR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 110V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 177V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 122V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB (DO-214AA) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa SMBJ110CATRSMC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.4A Capacitance @ Frequency -