ACI4400HH
ebm-papst Inc.ebm-papst Inc.
ACI4400HH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACI4400HH
Kaihanga / Waitohu: ebm-papst Inc.
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 119X38MM 100-240VAC
Ngā Rauemi: 1.ACI4400HH.pdf2.ACI4400HH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACI4400HH
Tau Wae ACI4400HH Kaihanga ebm-papst Inc.
He Rahinga Kei te wātea 1785 pcs Pepa Raraunga 1.ACI4400HH.pdf2.ACI4400HH.pdf
Whānui 38.00mm Taumaha 0.606 lb (274.88g)
Waahi Ngaohiko 90 ~ 264VAC Putanga - Kua tohua 100 ~ 240VAC
Whakamutunga 3 Terminals Tumanako Tohu -
Rahi / Rahi Square - 119mm L x 119mm H Raupapa ACi4400
RPM 3300 RPM Mana (Watts) 4.40W
Ētahi Ingoa 381-2879 Tae Mahi -40 ~ 167°F (-40 ~ 75°C)
Poaka 43.0 dB(A) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Tuhinga - Tae Polyamide (PA), Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Life @ Temp. 100000 Hrs @ 40°C