AS3501-EQFP-500
amsams
ams
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS3501-EQFP-500
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC HEADPHONE NOISE-CANCEL 24-QFN
Ngā Rauemi: 1.AS3501-EQFP-500.pdf2.AS3501-EQFP-500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS3501-EQFP-500
Tau Wae AS3501-EQFP-500 Kaihanga ams
He Rahinga Kei te wātea 4035 pcs Pepa Raraunga 1.AS3501-EQFP-500.pdf2.AS3501-EQFP-500.pdf
Tuhinga o mua 1 V ~ 1.8 V Pūrere Pūrere Whakarato 24-QFN (4x4)
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 24-VFQFN Exposed Pad Ētahi Ingoa AS3501-EQFP-500DKR-ND
AS3501-EQFP-DKR
Tau o nga Tae 1 Momo Tae Surface Mount
Nga wa - Cutoff ranei Center - Pepa Tae -
Whakarite Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AS3510
AS3510
Kaihanga: ams
Whakaahuatanga: IC CODEC AFE ANALOG 49-CABGA
I roto i te taonga: 6012 pcs
Tikiake: AS3510.pdf
RFQ
AS3502-EQFP
AS3502-EQFP
Kaihanga: ams
Whakaahuatanga: IC HEADPHONE NOISE-CANCEL 32-QFN
I roto i te taonga: 4485 pcs
Tikiake: AS3502-EQFP.pdf
RFQ
AS350X APPLICATION TRIM BOX
AS350X APPLICATION TRIM BOX
Whakaahuatanga: APPLICATION TRIM BOX
I roto i te taonga: 157 pcs
Tikiake:
Whakaahuatanga: IC ACTIVE NOISE CANCEL 24-QFN
Tikiake: AS3501-EQFP.pdf
AS350
AS350
Kaihanga: Hoffmann
Whakaahuatanga: HOLE SEAL FOR 3 1/2-IN CONDUIT
Tikiake: AS350.pdf
AS35 5R025
AS35 5R025
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 5 OHM 25% 25A 36MM
Tikiake: AS35 5R025.pdf
AS3501 EB
AS3501 EB
Whakaahuatanga: BOARD EVAL FOR AS3501
Tikiake: AS3501 EB.pdf
AS35 2R035
AS35 2R035
Kaihanga: Ametherm
Whakaahuatanga: ICL 2 OHM 25% 35A 36MM
Tikiake: AS35 2R035.pdf
AS3502-EQFP-500
AS3502-EQFP-500
Tikiake: AS3502-EQFP-500.pdf
AS3510-T
AS3510-T
Tikiake: AS3510-T.pdf
AS35 3R030
AS35 3R030
Whakaahuatanga: ICL 3 OHM 25% 30A 36MM
Tikiake: AS35 3R030.pdf
Whakaahuatanga: BOARD EVAL FOR AS3502
Tikiake: AS3502 EB.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel