AS13985F33_EK_ST
Hua Hua
Tau Wae: AS13985F33_EK_ST
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua BOARD EVAL AS13985F33
Ngā Rauemi: 1.AS13985F33_EK_ST.pdf2.AS13985F33_EK_ST.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS13985F33_EK_ST
Tau Wae AS13985F33_EK_ST Kaihanga ams
He Rahinga Kei te wātea 5848 pcs Pepa Raraunga 1.AS13985F33_EK_ST.pdf2.AS13985F33_EK_ST.pdf
Putanga - Whakaputa 3.3V Momotuhi - Whakauru 2.5 V ~ 5.5 V
Whakamahia IC / Wahanga AS13985F33 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa - Momo Kaiwhakahaere Positive Fixed
Ētahi Ingoa AS13985F33 EB
AS13985F33 EB-ND
AS13985F33 EK ST
AS13985F33_EK_ST -ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nama - Whakaputa 150mA He raupapa ia IC 1 - Single