AS13985F12_EK_ST
amsams
ams
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS13985F12_EK_ST
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua BOARD EVAL AS13985F12
Ngā Rauemi: 1.AS13985F12_EK_ST.pdf2.AS13985F12_EK_ST.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS13985F12_EK_ST
Tau Wae AS13985F12_EK_ST Kaihanga ams
He Rahinga Kei te wātea 5479 pcs Pepa Raraunga 1.AS13985F12_EK_ST.pdf2.AS13985F12_EK_ST.pdf
Putanga - Whakaputa 1.2V Momotuhi - Whakauru 2.5 V ~ 5.5 V
Whakamahia IC / Wahanga AS13985F12 Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa - Momo Kaiwhakahaere Positive Fixed
Ētahi Ingoa AS13985F12 EB
AS13985F12 EB-ND
AS13985F12 EK ST
AS13985F12_EK_ST -ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nama - Whakaputa 150mA He raupapa ia IC 1 - Single
Poari Poari Fully Populated
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AS13985F12-T
AS13985F12-T
Kaihanga: ams
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.2V 150MA 5WLCSP