AS1364-BTDT-45
amsams
AS1364-BTDT-45 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1364-BTDT-45
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 4.5V 1A 8TDFN
Ngā Rauemi: AS1364-BTDT-45.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1364-BTDT-45
Tau Wae AS1364-BTDT-45 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 4.5V 1A 8TDFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59102 pcs Pepa Raraunga AS1364-BTDT-45.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-TDFN (3x3) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-WDFN Exposed Pad PSRR 78dB ~ 46dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 176820043
AS1364-BTDT-45-ND
AS1364-BTDT-45TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 1A 8-TDFN (3x3)
Tae - Whakaaetanga (Max) 200µA I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA
Nama - Whakaputa 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good