AS1361-BTTT-45
amsams
ams
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1361-BTTT-45
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 4.5V 150MA TSOT23-6
Ngā Rauemi: AS1361-BTTT-45.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1361-BTTT-45
Tau Wae AS1361-BTTT-45 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG LIN 4.5V 150MA TSOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5156 pcs Pepa Raraunga AS1361-BTTT-45.pdf
Rae Tae (Max) 0.095V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-6 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 PSRR 92dB ~ 62dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AS1361-BTTT-45-ND
AS1361-BTTT-45TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 150mA TSOT-23-6 I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good