AS1345D-BWLT-15
amsams
ams
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1345D-BWLT-15
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG BOOST 15V 1A 8WLCSP
Ngā Rauemi: AS1345D-BWLT-15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1345D-BWLT-15
Tau Wae AS1345D-BWLT-15 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG BOOST 15V 1A 8WLCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111210 pcs Pepa Raraunga AS1345D-BWLT-15.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 15V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5V
Topology Boost Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato 8-WLCSP (1.62x0.84) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-UFBGA, WLCSP
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 187830009
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Up
Rautanga - Whakawhiti - Whakaahuatanga Taipitopito Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 1A (Switch) 8-UFBGA, WLCSP
Nama - Whakaputa 1A (Switch)