AS1328B-BQFT-15
amsams
ams
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AS1328B-BQFT-15
Kaihanga / Waitohu: ams
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 1.5V 3A SYNC 16-TQFN
Ngā Rauemi: AS1328B-BQFT-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AS1328B-BQFT-15
Tau Wae AS1328B-BQFT-15 Kaihanga ams
Whakaahuatanga IC REG BUCK 1.5V 3A SYNC 16-TQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4559 pcs Pepa Raraunga AS1328B-BQFT-15.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 16-TQFN (3x3) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-WFQFN Exposed Pad
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 188200023
AS1328B-BQFT-15TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 1.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 3A 16-WFQFN Exposed Pad Nama - Whakaputa 3A